Hotel Mama

Sayın Misus Maya S.,

Tekrikler! Hotel Mama'da 18 sene konaklama ve servis hakkı kazandınız. Yeni açılan tesisimizde sizi ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz.

Tesisimiz; özel butik otel sınıfında, üç oda, bir banyo, bir mutfak ve iki farklı coğrafyaya bakan iki balkonuyla yaz kış siz değerli misafirimize hizmet vermektedir. Herşey Dahil Plus anlayışıyla; kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, kuşluk ve ikindi öğünleri yanısıra, 24 saat All You Can Drink taze memeden taze süt servisimiz mevcuttur. Tesisimizin 21 derecede sabitlenmiş iç ısısı ve ideal havalandırma sistemi, tesis içi ve dışında sigara kullanılmaması, konaklamanız süresince sağlığınıza ne kadar dikkat ettiğimizin bir göstergesi olup, dünyaca ünlü şef Claus Hipp önderliğinde beğeninize sunulan restoranında, dünya mutfaklarının çeşitli damak tatları özenle hazırlanmakta ve titizlikle servis edilmektedir. Siz sevgili konuklarımızdan mümkünse yemeklerinizi - özellikle domates sosu ve reçel gibi çok yakında hizmet vermeye başlayacağımız renkli lezzetleri - beyaz duvarlara mümkün mertebe fırlatmamaya çalışmanızı dilemekteyiz.

Tesisimizin banyo bölgesinde yağmur duşuna ilaveten farklı beğenilere hizmet veren bir adet bebek, bir adet yetişkin Türk Hamamı bulunmakta, işinin ehli tellahlarımız tarafından köpüklü kese hizmeti sunmaktayız. Kapı ve camlar yeterince sıkı kapatıldığında banyo bölümü sauna özelliğiyle de hizmet sunabilmektedir. Türk hamamını takiben talebiniz doğrultusunda masaj hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca ilk iki senelik konaklamanız süresince toto bakımından sorumlu hizmetkarlarınız tarafından alt bölgenize azami itimas gösterilecek ve gerekli tüm anlarda hizmet sunulacaktır. Otelimizde gün aşırı hatta yoğun talep dönemlerinde her gün laundry ve kurutma hizmeti verilmektedir. Çok yakında ekibimize bir "son ütücü"nün de katılmasını umud ediyor, doğacak hassasiyetler için anlayışınızı talep ediyoruz.

Hotel Mama; nitelikli davet ve toplantıların düzenlenebildiği, dostlarınızla gönlünüze göre eğlenebileceğiniz, ayrı giriş ve fuayesi olan son stem elektronik malzemelerle donatılmış bir adet toplantı odası ile hizmet vermektedir. Bu odaya önümüzdeki yıllarda dostlarınızı davet edebilir, sınırsız konaklama ve hizmet anlayışımızla onları da ağırlayabilirsiniz. Misafir konaklama talepleri önceden müdüriyete bildirilmeli ve haftasonu ya da üç geceyi aşmamalıdır. 14 yaşınızdan itibaren, gönül maceralarınız için garsoniyer bazında kullanmamanızı diler, yine de müdüriyetin bu konuda önceden belirlenmiş kuralları doğrultusunda esneklik gösterebileceğini belirtiriz.

Odalarda yerden ısıtma, pencere ve yatak mevcuttur. Ayrıca bazı odalarımızda telefon, uydu bağlantılı geniş ekran LCD TV sistemi, Apple TV sayesinde müzik ve sinema sistemi de bulunmaktadır. Tesisimizin tamamı kablosuz internet hizmetine açık olup, şifremiz müdüriyetten sağlanabilir. Oyun severler için Wii hizmeti, kurulum ve destek seçeneği ile mevcuttur.

Otelimiz 24 saat animasyon hizmeti sunmaktadır; özellikle gece 03.00- 04.00 arası sıkılan misafirlerimiz için, gelişim psikolojisi ve klinik psikoloji alanlarında uzmanlaşmış saray soytarısı ve DES (Dad Entertainment Systems) hizmetimiz mevcuttur. Saray soytarılarının akrobatik sirk gösterisi, hiphop dans ve yağmur duşu altında aryalar gösterilerini özellikle kaçırmamanızı öneririz.

Tesisimizin anlaşmalı diğer Mama Hotellerinde kısa süreli konaklama değişimi, tesisler arası shuttle hizmeti ve tesis dışı aktivite ve toplantılarda destek özelliklerini denemenizi destekleriz.

Tesisimizde konaklama ücreti öpücük ve kucaklama bazında, peşin talep edilmektedir. Özellikle uzun dönem kalan misafirlerimizin konaklamalarının ilk 10 senesinden sonra, ücreti ödemekte sıkıntılar yaşayabildikleri gözlemlendiği için, kendilerine "work and live" programımızı öneriyor, otel işlerine yardım ve "bulmak istediğin gibi bırak" anlayışına uygun konaklama şartımızı hatırlatıyoruz.

Siz değerli misafirimizi 18 sene Herşey Dahil Plus sistemimizle ağırlamaktan kıvanç duyacağımızı belirtir, 18 seneden sonra seçeceğiniz diğer otel ve pansiyonlar için indirim ve kredi sistemimiz mevcut olup, restorantımızı ve laundry'mizi yaşam boyu kullanımınıza açık tutacağımızı saygıyla hatırlatırız.

Konaklama ve hizmet konusundaki eleştirilerinizi lütfen müdüriyete, beğenilerinizi ise dostlarınıza iletiniz.

Saygılarımızla,

Hotel Mama Müdüriyeti - 2013.
Hotel Mama Hotel Mama Reviewed by Ogrenen Anne on Kasım 22, 2013 Rating: 5

8 yorum:

 1. Süper bi yazı olmuş mayacık çok şanslı

  YanıtlaSil
 2. Allahim gül gül öldüm cok eglenceli olmus :)

  YanıtlaSil
 3. Laundry ömür boyu açmak büyük lutufff ayrı eve çıkmak istediğimi söylediğimde annem yanlız ütü ve çamaşıra gelebileceğini düşünüyorsan yanılıyorsun demişti :) Babam da yemeğe geleceksen önceden bildir demişti :) Süper yzı

  YanıtlaSil
 4. Hallelujah! =) ..

  (18 biraz ...ımm, ben 17 idim mesela.. )

  YanıtlaSil
 5. gözüm korktu :( eski günlere elveda yani

  YanıtlaSil
 6. :D Ooooo diğer Hotel Mama şubelerinin müdürleri ve müstakbel müdürleri buyurmuşlar.. Diğer arkadaşlar da İşim olmaz bu otel zinciriyle, ben paşa paşa butik pansiyonlarda takılır +18 kuralına saygı duyarım buyurmuşlar :D Sevgiler herkese!

  YanıtlaSil

Anonim yani isimsiz ya da rumuzsuz yorumlara, hakaret, belirli bir gruba karşı ayrımcılık ya da ırkçılık içeren yorumlara, en önemlisi de yanlış bilgi ya da yönlendirici (melisiniz, malısınız'lı) yanlışlar içeren yorumlara BU BLOGDA YER YOKTUR. Bu davranışları yapan kişiler, genel huzurumuz için engellenecektir. Teşekkürler!

Blogger tarafından desteklenmektedir.